Çağrı Merkezi: 0505 858 93 39

DJI Mavic Mini

3.990,00 TL

Bir Akıllı Telefon Kadar Hafif250 gramın altında olan Mavic Mini, ortalama bir akıllı telefon kadar hafif. Bu, onu birçok ülkede belirli düzenlemelerden muaf tutabilecek son derece kolay ve güvenli ağırlık sınıfı uçaklardır.

Marka DJİ
Ürün Açıklaması
Uçuş Süresi : 30 dk
Kontrol Mesafesi : 2 km
Kamera Çözünürlüğü : 2.7K
Kamera : Var
Fotoğraf Çözünürlüğü : 12 MP
Ağırlık : 250 Gram Altı
Takip Etme Modu : Var

 

 


Drone teknolojisinin önemli markalarından biri olan Dji, herkesin kullanabileceği işlevsel ürünler geliştiriyor. Dji Mavic mini drone, üstün kontrol ve görüntüleme performansı ile büyük beğeni topluyor. 2006 yılında Çin’in Shenzhen bölgesinde kurulan ve çok uluslu yapısıyla dünyanın pek çok bölgesinde faaliyet gösteren Dji, drone ve multikopter modelleri ile ilgi görüyor.

Dji drone modelleri değişik kullanım amaçlarına uygun bir özellikler gösterirken, Dji Mavic mini drone özellikleri itibarıyla kusursuz görüntüler ve işlevsel bir kullanım sunuyor. Yenilikçi teknolojiler içeren mini drone modelleri, gelişmiş sensör ve kamera sistemleri ile mükemmel sonuçlar veriyor. Mobil cihazlarla tam uyumlu olarak kullanılabilen drone modelleri, hafif yapılarıyla oldukça pratik kullanım sağlıyor.

Dji Mavic Mini Drone Özellikleri

Dji Mavic mini drone DJI Fly uygulaması sayesinde kolayca kontrol edilebiliyor. 250 gramlık ağırlığı ile kolayca hareket edebilen ürün, etkili kontrol mekanizması ile sinema kalitesinde çekimler yapmayı mümkün kılıyor. Flight Tutorial özelliği, DJI Fly aplikasyonu ve Creator Templates ürünü sayesinde ihtiyaç duyulan her anda mükemmel çözümler sağlayan mini drone, kurgu deneyimi olmayanlar için dahi eşsiz bir kullanım sunuyor. İçerdiği hazır taslak projeler sayesinde hızlı ve profesyonel çekimler yapılabiliyor.

Düzgün ve sistemli bir hareket için CineSmooth Modu da bulunan Dji Mavic mini drone, bu sayede daha yavaş hareket edebiliyor, zorlu koşullarda etkili sonuçlar verebiliyor. 12 MP fotoğraf ve 2.7K Quad HD video çekebilen mini drone, üç eksenli motoru sayesinde geniş bir hareket alanı yakalıyor ve eşsiz görüntüler ortaya çıkarıyor. Üstün görüntü kalitesi ve otomatik takip gibi özellikler profesyonel düzeyde çekimler için gereken altyapıyı sunuyor.

Üstün Performans, Pratik Kullanım

Dji Mavic mini drone modeli, 30 dakika uçuş süresi ile uzun süreli çekimlere olanak tanıyor. 2 kilometreye varan kontrol mesafesi bulunan mini drone, takip modu sayesinde hızlı ve seri hareketleri kolayca gerçekleştiriyor. Active Track teknolojisi odaklanılan nesnelerin aktif biçimde takip edilmesini otomatik hale getiriyor. Özellikle dinamik çekimler ve uzun süreli takip videoları için kullanışlı çözümler sunan bu özel teknolojinin yanı sıra TapFly teknolojisi de eşsiz bir uçuş deneyimi sunuyor. Akıllı cihaz kullanılarak uçuş rotası belirlenebiliyor ve ayrıntılı profesyonel çekimler yapılabiliyor.

Mini drone ile eşgüdümlü olarak çalışan mobil aplikasyon, cihazın özelliklerini verimli biçimde kullanılmasına imkân veriyor. GPS üzerinden mini drone ürününün kontrol edilmesi ve olası aksilik durumunda cihazın kolayca kalktığı bölgeye dönmesi mümkün oluyor. Akıllı cihazlara uygulama kurarak bu özelliklerin tümüne erişilebiliyor, ayrıca sensör ölçümlerinden batarya ömrüne, yükseklik değerlerinden diğer aktüel verilere her türlü bilgiye anında ulaşılabiliyor.

Dji Mavic Mini Drone Fiyat Avantajları

Güçlü bataryası ile yarım saate kadar rahat bir kullanım sağlayan mini drone modeli, drone kullanmaya yeni başlayanlar için dahi pratik özellikler sunuyor. Dji Mavic mini drone batarya ile yarım saate kadar kesintisiz kullanım mümkün oluyor. Gelişmiş teknik özellikleri ve üstün performansı ve estetik görünümü ile Dji Mavic mini drone fiyatı performans ürünü olarak da öne çıkıyor. Temel Dji Mavic mini drone aksesuarları da paketi içinde yer alıyor ve konforlu bir kullanım için gereken desteği sağlıyor. Dji Mavic mini drone satın almak isteyenler bu özel mini drone modeli ile ilgili tüm bilgilere kolayca ulaşabiliyor, üstün performans özellikleri hakkında bilgi alabiliyor. Konforlu ve işlevsel bir kullanım sunan mini drone modeli ile oldukça pratik biçimde etkileyici fotoğraflar çekilebiliyor, profesyonel kalitede eşsiz videolar kaydedilebiliyor.
 
 
 
Drone Ağırlığı 0 - 499 gr
Katlanabilme Var
Renk Beyaz
Türü Kameralı
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
   
Yorumlar
Yorum Yap