Çağrı Merkezi: 0505 858 93 39

Dji Mavic 2 Fly More Kit

3.800,00 TL
Marka DJİ
Ürün Açıklaması
Dji Mavic 2 Part 1 Fly More Kit
 
Drone hariç combo tamamlayıcı aksesuarlardır.
 

-Daha uzun süreli uçuş için birden fazla akıllı uçuş bataryası
-Araba sürerken bataryalarınızı şarj edin
-Bataryalarınızı power bank’lara dönüştürün
-Daha sessiz uçuş için düşük gürültülü pervaneler
-Her şeyi taşıyabilen çok amaçlı omuz çantası


Mavic 2 Fly More Kiti iki akıllı uçuş bataryası, bir Mavic 2 araç şarj cihazı, bir çoklu şarj cihazı, bir bataryadan güç bankasına adaptörü, düşük gürültülü pervaneler ve bir Mavic 2 omuz çantası içerir ve böylece çekim sırasında size kapsamlı destek sağlar.

Her iki akıllı uçuş bataryası da 59.29 Wh’a kadar kapasiteye sahiptir ve her birinin maksimum uçuş süresi 31 dakikadır.Dahili DJI akıllı batarya idare sistemi ile batarya durumu gerçek zamanlı olarak izlenir ve rapor edilir, böylece batarya seviyenize değil muhteşem uçuşlar yapmaya odaklanabilirsiniz.
Mavic 2 araç şarj cihazı, araba sürüş sırasında bataryalarınızı şarj etmenizi sağlar, maksimum 80W çıkış gücüne sahiptir ve şarjın aracınızın normal şekilde çalışmasını engellememesini sağlayan düşük voltaj koruma teknolojisi içerir.

Çoklu şarj cihazı, bataryaları güç seviyelerine göre yüksek şarj seviyeli bataryadan düşük şarj seviyeli bataryaya doğru sırayla şarj ederek verimliliği arttırır.Çoklu şarj cihazı katlanabilir tasarımı sayesinde kolayca taşınabilirdir.Araç şarj cihazı veya batarya şarj cihazıyla kullandığınızda dörde kadar şarj bağlantısından yararlanabilirsiniz.

Bataryadan güç bankasına adaptörü, akıllı uçuş bataryalarınızı yüksek kapasiteli power bank’lara dönüştürmenizi sağlar.Her bataryadan güç bankasına adaptörünün iki adet USB Tip-A bağlantı noktası vardır.10W’lık dual çıkış sunarak,bir bataryanın sadece %20’sini kullanarak akıllı telefonunuzu tamamen şarj etmenizi sağlar. İki çift düşük gürültülü pervane de kite dahildir.Bu yeni nesil pervaneler daha sessiz uçuş, daha fazla verimlilik ve daha uzun uçuş süresi sunan yepyeni bir aerodinamik tasarıma sahip.

Çok amaçlı Mavic 2 omuz çantası Mavic 2 için özel olarak tasarlandı.Bir drone, bir uzaktan kumanda, dört akıllı uçuş bataryası, ekstra pervaneler, ND filtreler, kablolar, microSD kartlar ve daha birçok aksesuar taşıyabilir. 


Önemli Özellikleri

• Daha uzun süreli uçuş için birden fazla akıllı uçuş bataryası
• Araba sürerken bataryalarınızı şarj edin
• Bataryalarınızı power bank’lara dönüştürün
• Daha sessiz uçuş için düşük gürültülü pervaneler
• Her şeyi taşıyabilen çok amaçlı omuz çantası

Dji Mavic 2 Part1 Fly More Kit
Yorumlar
Yorum Yap