Çağrı Merkezi: 0505 858 93 39

DJI Fpv Set

10.990,00 TL

DJI FPV AIR UNIT DJI FPV GOOGLES DJI FPV REMOTE CONTROLLER

Marka DJİ
Ürün Açıklaması
DJI Digital FPV System, drone yarış endüstrisi için tasarlanmıştır. DJI FPV Hava Ünitesi Modülü, DJI FPV Kamera, DJI FPV Gözlüğü ve DJI FPV Uzaktan Kumandadan oluşur ve bunların tümü güçlü özelliklerle doludur ve HD Düşük Gecikmeli FPV sistemimizin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar. Daha düşük gecikme oranları, çarpıcı HD çözünürlük ve en önemlisi unutulmaz bir FPV uçuş deneyimi sunarak drone yarışını yeniden tanımladık.

FPV Yarışında Yeni Bir Dönem
DJI Digital FPV System, DJI HD Low Latency FPV Transmission özelliğine sahiptir. Bu yeniden tanımlanan teknoloji, FPV deneyiminizi geliştirmek için tasarlandı. Pilotlar, kristal netliğinde bir görüntünün tadını çıkarırken 28 ms'lik bir gecikme ile daha sorunsuz bir şekilde yarışabilirler.
720p / 120fps Video İletimi
Çoğu analog yayın, 22-35 ms arasında bir gecikme sağlar. DJI HDL FPV İletimi, benzer gecikme hızlarına sahiptir, ancak bunu pürüzsüz 720p / 120fps dijital HD canlı görüntü ve 4 km'ye kadar iletim aralığı ile eşleştirir.
 
Parazit Önleyici Dijital İletim
DJI HDL FPV İletim teknolojisi, sinyal bağlantılarını stabilize etmek için iki yönlü bir iletişim sistemi kullanır ve pilotlara zorlu alanlarda uçarken daha fazla esneklik sağlar.
 
28ms Düşük Gecikme
DJI HDL FPV İletim teknolojisi, 28 ms içinde minimum uçtan uca gecikme süresi ve çarpıcı bir HD görüntüsü sunar.
 
Akıllı ve Kullanışlı FPV Yarışı
Son derece entegre bir video aktarım çözümü olan DJI Dijital FPV Sistemi, pilotlara her modülü ayrı ayrı satın alma zamanından ve enerjisinden tasarruf sağlayan inanılmaz bileşenler ve güçlü aksesuarlarla donatılmıştır. Yerleşik bir alıcı ve kullanımı kolay uçuş kontrol sistemi, montajı zahmetsiz hale getirir. Her bileşen, etkinleştirildiğinde hemen çalışacak ve diğer bileşenlerle ilk bağlantıyı ezberleyecek, böylece her kullanımdan önce modülleri eşleştirme veya parametreleri ayarlama ihtiyacını ortadan kaldıracak şekilde programlanmıştır.
 
HD Görüntü Kalitesi
DJI FPV Goggles 720p / 60fps'yi destekler ve kaydeder. Bu yüksek kaliteli HD görünüm, 28 ms'lik bir gecikme ile eşleştirilerek kullanıcılara net bir görünüm ve daha hızlı performans sağlar.
 
Anında Oynatma
MicroSD karta kaydedilen ve kaydedilen videolar, DJI FPV Goggles aracılığıyla anında yeniden oynatılabilir. [7]
 
İzleyici Modu
Pilotlar, İzleyici moduna ayarlanmış diğer DJI FPV Gözlükleri ile kamera görüntülerini paylaşabilir ve böylece izleyicilerin yarışçıların gördüklerini görmelerine olanak tanır.
 
Analog Video İletimiyle Uyumlu
DJI Dijital FPV Sistemi, kullanıcıların AV ve dijital video aktarımları arasında geçiş yapmasına olanak tanıyan üçüncü taraf bir alıcı aracılığıyla analog görüntü aktarımı ile kullanılabilir
Yorumlar
Yorum Yap